Her sosyal mecranın dili, dinamiği ve asıl amacı farklıdır. Twitter'da TT olur, Instagram’da Challenge başlatırız. Biz bu mecraların dillerini de, dinamiklerini de, kitlelerini de çok iyi tanıyoruz. Sizin için önemli olan "like" ya da "Engagement"ı ortaya çıkarıyoruz. Markanız için uygun olan hedef kitleyle, markanız için oluşturduğumuz kreatif işleri en güzel şekilde birleştiriyoruz. Ortaya sosyal medya yönetiminden çok daha fazlasının çıkmasını sağlıyoruz.

  • Hesap Açma
  • Planlama & Strateji
  • Moderasyon
  • Paylaşım
  • Dijital PR
  • Online İtibar ve Kriz Yönetimi
  • Raporlama

img_divider

Sıkça Sorulan Soruları

Sosyal medya yönetimi genel itibariyle bu hesapların nasıl kullanılması gerektiğini, sayfaların büyümesi için nasıl bir işlem yapılması gerektiğini, imaj yönetimini ve kriz anlarında izlenecek yol ve yöntemleri kapsar.
Markalar ve firmalar için aktif bir rol oynayan sosyal medya platformları, kurumsal firmalar için de direkt olarak hedeflerine ulaşabilecekleri cazip alanlardır. Sosyal medya hesapları yolu ile firmaların ürünleri kolaylıkla tüketicilere kolaylıkla tanıtılabilir. Bu sayede tüketicilerden geri dönüşleri çok daha hızlı alabilir, çok daha rahat bilgi edinebilirler.
Sosyal medya hesaplarının raporlamaları 15 veya 30 günlük periyotlar şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu raporlarda, verilerin doğru okunması büyük önem taşımaktadır.
Hesaplarda günde 1 ya da 1’den fazla paylaşım yapmak, etkileşimi olumsuz etkilemektedir. Hedef kitlenizin sizinle kalmasını sağlamak için ayda 15 paylaşım yapmak yeterli olacaktır.
Sosyal medyada hesapları düzenli olarak takip edilerek takipçi yorumları anında cevaplanır. Bu şekilde hareket ederek müşteri memnuniyeti sağlamak, markanın itibarını yüksek tutmak açısından oldukça önem taşımaktadır.
Sosyal ağ hesaplarınızın tanıtımını kolay bir şekilde yapabilmek için markanızın tüm sosyal medya hesaplarında aynı adı kullanmanız gerekiyor.

img_divider